FIREtrondheim

Alle er velkomne til oss, og våre medlemmer kommer fra alle mulige bakgrunner og faser i livet.

FIRE avlyser aldri en trening. Vi har faste møtepunkter hver uke, og tilbyr noe for enhver smak.

FIREtrondheim

Vi holder til i Sandgata 26a, 7012 Trondheim.
FIRE Trondheim var vår første avdeling og ble åpnet i 2008.

FIREtrondheim

Våre ansatte i FIREtrondheim

Ta gjerne kontakt med en av oss om du lurer på noe

Ingvild Sellereite

Treningsterapeut, FIREsport

Har jobbet som treningsterapeut i FIRE i fire år og har aktivitetene sykkel, ski og grunntrening. Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål ang trening eller kosthold, eller om du bare ønsker en uforpliktende prat om løst og fast.

ingvild@firetrondheim.no

95 872 506

Sven Kildal

Prosjektleder, FIREsmart

Har ansvar for FIREsmart som er et dagtilbud der medlemmer samles i refleksjonsgruppe. Aktiv i sykling og klatring.

sven@firetrondheim.no

412 15 416

Yngve Arnesen

Miljøarbeider, FIREsport

Yngve Arnesen har ansvar for ballspill og kor. Og er altmuligmann i FIRE.

yngve@firetrondheim.no

98 616 820

Audun Amundsen

Prosjektleder, FIREkreativ

Audun Amundsen er dokumentar-filmskaper, kursholder og digital markedsfører.

audun@ettskrittvidere.no

92 055 808

Jørn Adde

Fotograf og fagskole-lærer, FIREkreativ

Jørn Adde er fotograf, og har holdt en rekke kurs i fotografi, kreative metoder og Photoshop.

jorn@firetrondheim.no

90 605 011

Kenneth Svendsen

Miljøarbeider, FIREkreativ

Kenneth Svendsen er hobbyfotograf, og arbeider med kurs og mye annet i FIRE.

kenneth@firetrondheim.no

93 830 237

Geir Haugland

Miljøterapeut, FIREsmart

Geir Haugland jobber med kor, fotball og FIREsmart.

geir@ettskrittvidere.no

990 46 745

Ove André Wigum

Miljøarbeider, FIREsport

Klatrer og altmuligmann. Trenger du å fikse noe, er Ove mannen!

ove@firetrondheim.no

476 52 015

Få sporadiske nyheter fra oss i FIRE