Våre ansatte i FIRE Stiftelsen Ett Skritt Videre

Ta gjerne kontakt med en av oss om du lurer på noe

Rita Johnsen

Daglig leder, FIRE Stiftelsen Ett Skritt Videre

Holder struktur og har kontroll på det meste.

rita@ettskrittvidere.no

92 411 048

Trond Østvold

Avdelingsleder

Leder for avdelingen i Trøndelag

trond@firetrondheim.no

40 246 701

Wenche Slemmelid-Olsen

Utviklingsavdelingen, FIRE

Har overordnet ansvar for utvikling av Stiftelsen. Er kreativ og har mange jern i ilden.

wenche@ettskrittvidere.no

40 467 076

Terje Stølan

Utviklingsavdelingen, FIRE

Vernepleier og bålekspert.

terje@ettskrittvidere.no

99 617 930

Ove André Wigum

Miljøarbeider, FIREsport

Klatrer og altmuligmann. Trenger du å fikse noe, er Ove mannen!

ove@firetrondheim.no

476 52 015

Michael Dean Whitcomb

Miljøterapeut, FIREstjørdal

Michael er en skikkelig allrounder. Han er like god på banen som utenfor, og ikke minst har han skjulte talenter på kjøkkenet.

michael@firestjørdal.no

47 906 456

Henning Røset

Miljøterapeut, FIREtrondheim

Henning jobber som miljøterapeut både i aktivitet og SMART. Han er utdannelse som vernepleier og innen bevegelsesvitenskap. Er glad i det meste av trening og aktivitet, fra ballspill til ski og sykkel.

henning@firetrondheim.no

41 663 995

Kenneth Svendsen

Miljøarbeider, FIREtrondheim

Kenneth Svendsen er hobbyfotograf, og arbeider med kurs og mye annet i FIRE.

kenneth@firetrondheim.no

93 830 237

Magne Havnen

Miljøarbeider

Magne jobber hovedsakelig med FIREsmart og klatring. Bakgrunn som sykepleier.

magne@firetrondheim.no

94 137 559

Yngve Arnesen

Miljøarbeider, FIREsport

Yngve Arnesen har ansvar for ballspill og kor. Og er altmuligmann i FIRE.

yngve@firetrondheim.no

98 616 820

Vilde Hage Aune

Miljøarbeider og Yogalærer, FIREtrondheim


vilde@firetrondheim.no

95 927 080

Eskil Bostad Kvaal

Miljøarbeider, FIRE Møre og Romsdal

Eskil er miljøarbeider og har trener 1 kurs i golf hvor han har ekstra ansvar. Han har ansvar for volleyball og klatring.

eskil@firemolde.no

40 762 105

Liv Unni Perni Johannessen

Avdelingsleder

Liv Unni er avdelingsleder for avdelingen i Møre og Romsdal og er utdannet som sykepleier med ledelse i helse og sosialsektoren

livunni@firemolde.no

986 27 549

Lena Moltu

Miljøterapeut, FIRE MogR

Lena er utdannet vernepleier, og har i tillegg bred erfaring i mange forskjellige yrker, blant annet innen sportsbransjen. Hun har fått kjennskap til et bredt spekter av idretter og friluftsliv, og har selv spilt aktivt fotball i over 20 år.

lena@firemolde.no

93 097 002

Marte Sigerset

Miljøterapeut, FIRE MogR

Marte Sigerset har en utdannelse som vernepleier. Marte er glad i naturen, yoga og klatring og har alltid noen prosjekter på gang

marte@firemolde.no

95 470 884

Share This