FIRE Trøndelag

Alle er velkomne til oss, og våre medlemmer kommer fra alle mulige bakgrunner og faser i livet.

FIRE avlyser aldri en trening. Vi har faste møtepunkter hver uke, og tilbyr noe for enhver smak.

FIREtrondheim

Vi holder til i Erling Skakkesgate 66,
7012 Trondheim.
FIRE Trondheim var vår første avdeling og ble åpnet i 2008.

FIREtrondheim

FIREstjørdal

Vi holder til i Innherredsveien 57b, 7503 Stjørdal.
FIRE Stjørdal er vår tredje avdeling og den åpnet sensommeren 2017.

FIREstjørdal

Våre ansatte i FIRE Trøndelag

Ta gjerne kontakt med en av oss om du lurer på noe

Terje Stølan

Utviklingsavdelingen, FIRE

Vernepleier og bålekspert.

terje@ettskrittvidere.no

99 617 930

Wenche Slemmelid-Olsen

Utviklingsavdelingen, FIRE

Har overordnet ansvar for utvikling av Stiftelsen. Er kreativ og har mange jern i ilden.

wenche@ettskrittvidere.no

40 467 076

Yngve Arnesen

Miljøarbeider, FIREsport

Yngve Arnesen er utdannet Erfaringskonsulent og jobber på FIRE sin avdeling på Stjørdal.
Arrangement, ballspill og golf, er godfoten til Yngve. 

yngve@firetrondheim.no

98 616 820

Henning Røset

Miljøterapeut, FIREtrondheim

Henning jobber som miljøterapeut både i aktivitet og SMART. Han er utdannelse som vernepleier og innen bevegelsesvitenskap. Er glad i det meste av trening og aktivitet, fra ballspill til ski og sykkel.

henning@firetrondheim.no

41 663 995

Ove André Wigum

Miljøarbeider, FIREsport

Klatrer og altmuligmann. Trenger du å fikse noe, er Ove mannen!

ove@firetrondheim.no

476 52 015

Magne Havnen

Miljøarbeider

Magne jobber hovedsakelig med FIREsmart og klatring. Bakgrunn som sykepleier.

magne@firetrondheim.no

94 137 559

Vilde Hage Aune

Miljøarbeider og Yogalærer, FIREtrondheim


vilde@firetrondheim.no

95 927 080

Send oss en beskjed

Hva er du interessert i?

2 + 15 =

Ring oss

Hoved-kontakttelefon:
40 40 60 81

FIREkreativ:
Terje Stølan:
99 61 79 30

FIREsport:
Yngve Arnesen:
98 61 68 20

FIREsmart:
Henning Røset:
41 66 39 95

 

Hovedkvarter

Erling Skakkesgate 66
7012 Trondheim

Org. nr:
915 639 178

Kontonr:
4212 21 79758

Følg oss

 

Ring oss

Hoved-kontakttelefon:
40 40 60 81

FIREkreativ:
Terje Stølan:
99 61 79 30

FIREsport:
Yngve Arnesen:
98 61 68 20

FIREsmart:
Henning Røset:
41 66 39 95

 

Hovedkvarter

Erling Skakkesgate 66
7012 Trondheim

Org. nr:
915 639 178

Kontonr:
4212 21 79758

Følg oss

 

Vårt hovedkvarter i Trondheim

Share This