FIRE Trøndelag

Alle er velkomne til oss, og våre medlemmer kommer fra alle mulige bakgrunner og faser i livet.

FIRE avlyser aldri en trening. Vi har faste møtepunkter hver uke, og tilbyr noe for enhver smak.

FIREtrondheim

Vi holder til i Erling Skakkesgate 66,
7012 Trondheim.
FIRE Trondheim var vår første avdeling og ble åpnet i 2008.

FIREtrondheim

FIREstjørdal

Vi holder til i Innherredsveien 57b, 7503 Stjørdal.
FIRE Stjørdal er vår tredje avdeling og den åpnet sensommeren 2017.

FIREstjørdal

Våre ansatte i FIRE Trøndelag

Ta gjerne kontakt med en av oss om du lurer på noe

Trond Østvold

Avdelingsleder, FIRE Trøndelag

trond@firetrondheim.no

47 788 201

Wenche Slemmelid-Olsen

Utviklingsavdelingen, FIRE

Har overordnet ansvar for utvikling av Stiftelsen. Er kreativ og har mange jern i ilden.

wenche@ettskrittvidere.no

40 467 076

Terje Stølan

Utviklingsavdelingen, FIRE

Vernepleier og bålekspert. Ansvar for FIREtrondheim

terje@ettskrittvidere.no

99 617 930

Audun Amundsen

Prosjektleder, FIREkreativ

Audun Amundsen er dokumentar-filmskaper, kursholder og digital markedsfører.

audun@ettskrittvidere.no

92 055 808

Jørn Adde

Fotograf og fagskole-lærer, FIREkreativ

Jørn Adde er fotograf, og har holdt en rekke kurs i fotografi, kreative metoder og Photoshop.

jorn@firetrondheim.no

90 605 011

Kenneth Svendsen

Miljøarbeider, FIREkreativ

Kenneth Svendsen er hobbyfotograf, og arbeider med kurs og mye annet i FIRE.

kenneth@firetrondheim.no

93 830 237

Henning Røset

Miljøterapeut, FIREtrondheim

Henning jobber som miljøterapeut både i aktivitet og SMART. Han er utdannelse som vernepleier og innen bevegelsesvitenskap. Er glad i det meste av trening og aktivitet, fra ballspill til ski og sykkel.

henning@firetrondheim.no

41 663 995

Ove André Wigum

Miljøarbeider, FIREsport

Klatrer og altmuligmann. Trenger du å fikse noe, er Ove mannen!

ove@firetrondheim.no

476 52 015

Michael Dean Whitcomb

Miljøterapeut, FIREstjørdal

Michael er en skikkelig allrounder. Han er like god på banen som utenfor, og ikke minst har han skjulte talenter på kjøkkenet.

michael@firestjørdal.no

47 906 456

Sven Kildal

Prosjektleder, FIREsmart

Har ansvar for FIREsmart som er et dagtilbud der medlemmer samles i refleksjonsgruppe. Aktiv i sykling og klatring.

sven@firetrondheim.no

477 88 206

Yngve Arnesen

Miljøarbeider, FIREsport

Yngve Arnesen har ansvar for ballspill og kor. Og er altmuligmann i FIRE.

yngve@firetrondheim.no

98 616 820

Send oss en beskjed

Hva er du interessert i?

3 + 7 =

Ring oss

Hoved-kontakttelefon:
40 40 60 81

FIREkreativ:
Kenneth Svendsen:
93 83 02 37

FIREsport:
Trond Østvold:
47 788 201

FIREsmart:
Sven Kildal:
47 78 82 06

 

Hovedkvarter

Erling Skakkesgate 66
7012 Trondheim

Org. nr:
915 639 178

Kontonr:
4212 21 79758

Følg oss

 

Ring oss

Hoved-kontakttelefon:
40 40 60 81

FIREkreativ:
Kenneth Svendsen:
93 83 02 37

FIREsport:
Trond Østvold:
47 788 201

FIREsmart:
Sven Kildal:
47 78 82 06

 

Hovedkvarter

Erling Skakkesgate 66
7012 Trondheim

Org. nr:
915 639 178

Kontonr:
4212 21 79758

Følg oss

 

Vårt hovedkvarter i Trondheim

Share This